poniedziałek, 9 lutego 2015

Narysuj Tik Tak'a dla 1000 uśmiechów Krzysia Bulczaka! :)

Jeśli nie czytacie facebooka to możecie nie wiedzieć, więc wklejam tutaj :)Kochani, każdy z Was pewnie ma dziecko w swoim otoczeniu albo w Sobie :D Nie wnikamy. Mamy do Was prośbę - 13 lipca, czyli za pół roku, Krzyś będzie świętował swoje 4 urodzinki. Jak wielu z Was wie, Krzyś najbardziej na świecie lubi Tik Taki czyli, jeśli się ktoś jeszcze nie domyślił - zegarki. (Cukierków i czekoladek o tej nazwie jeszcze nie próbował, więc się wypowiedzieć nie możemy :) ) Jeśli więc macie w domu kredki to rysujcie, jeśli macie farbki to malujcie, jeśli macie nitkę to wyszywajcie, jeśli macie plastelinę to wyklejajcie, jeśli macie brystol i klej lub patyki to budujcie, a jeśli macie jeszcze inny pomysł to każdy z nich jest dobry :D Zróbcie Krzysiowi prezent w postaci Tik Taka - a przy okazji spędźcie czas ze swoim dzieckiem, wnukiem, chrześniakiem czy sąsiadem lub po prostu ze swoją drugą połówką, ciotką, sąsiadem czy współlokatorem. Pracujcie samemu lub grupowo, każda opcja jest ok :) A jak już skończycie swoją pracę to zróbcie jej fotkę i wyślijcie ją do nas w wiadomości prywatnej lub też, jeśli będziecie mięli ochotę to wyślijcie ją Krzysiowi drogą pocztową - wówczas pytajcie o adres również na privie.

Mamy nadzieję, że pomysł się Wam spodoba :) Krzyś uwielbia wszystkie Tik Taki, więc sprawcie proszę Mu radość i zróbcie jednego dla Niego. Stworzymy z tego galerię i zapewniam Was, że tysiąc uśmiechów to będzie minimum :)

Nie tłumaczcie się, że nie macie zdolności plastycznych, bo to nie jest konkurs plastyczny :) Każdy z Was umie narysować koło, dwie kreseczki i parę cyferek, nieprawdaż? No właśnie, więc w czym problem? Pamiętajcie - każda technika i forma jest okej :) Krzyś każdego Tik Taka zobaczy i na bank będzie się na niego cieszył :)

Do 13 lipca zostało pół roku, ale na Wasze prace (każdy oczywiście może przysłać ich nieograniczoną ilość :) ) czekamy już teraz :D Będziemy dawkować Krzysiowi przyjemność, żeby go buzia nie bolała od uśmiechu a rączka od pokazywania "tik - tak - tik - tak" :)))))

Możemy na Was liczyć?


link do fb (nie trzeba mieć konta) https://www.facebook.com/events/826932767364362/?ref_newsfeed_story_type=regular&fref=nf  

Zapraszamy serdecznie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz