piątek, 3 czerwca 2016

Akcja urodzinowa 2016

Do 5. urodzin Krzysia pozostało nieco ponad miesiąc. Ruszamy więc z akcją urodzinową na ostatnią chwilę - mam nadzieję jednak, że zdążymy :) (akcję będziemy mogli przedłużyć)i że tak samo jak rok temu chętnie do tej akcji dołączycie! :)

W tym roku pomysł jest taki: tworzycie dowolną metodą literę, sylabę, cyfrę lub liczbę. Nie musi być do K i 5, wskazane jest, by była jednak różnorodność :) Dzięki Wam Krzyś będzie miał pomoce do nauki alfabetu i cyfr - a to uwielbia ostatnio robić :) To jak? Możemy na Was liczyć? :)
Teraz troszkę spraw technicznych: tak jak rok temu możecie wyklejać, wycinać, tworzyć coś przestrzennego. Zachęcamy do zaproszenia do współpracy dzieciaki - swoje, od sąsiadów, z przedszkola, ze szkoły, z podwórka. Gwarantujemy, że Wy też będziecie się dobrze przy tym bawić :) Możecie używać guzików, kapsli, sznurków, plasteliny, kamyczków, makaronu, fasoli, muszelek, piórek, nakrętek, koralików - wszystkiego, co Wam tylko przyjdzie do głowy! Literki i cyferki w wersji wypukłej nie dość, że będą uczyć alfabetu/cyfr to dodatkowo będą miały właściwości terapeutyczne (sensoryczne). Możecie wycinać z papieru, lepić z modeliny, gipsu, ba, możecie nawet szyć, wyszywać i dziergać na drutach! :) Wszystkie chwyty dozwolone!

Jeśli nie będziecie mogli potem przekazać/wysłać nam Waszych dzieł, nie szkodzi (poprosimy wówczas o fotkę! :) ). Bez problemu znajdziecie wokół siebie kogoś, komu się przydadzą - czy to przedszkole, czy szkoła, albo ośrodek rehabilitacyjny. Nie musicie zatrzymywać się na jednej literce czy cyferce - możecie zrobić cały alfabet albo cyfry od 0 do 9. Wszystko zależy od Was i tego ile macie na to siły i czasu. Bo o Wasze pomysły nie martwimy się ani trochę! :)

To jak? Ruszamy z szybką akcją? :)

Możemy na Was liczyć?


Zapraszamy na https://www.facebook.com/events/544399539076206/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz